World Cup of Darts 2015 – Ćwierćfinały

Czas na ćwierćfinały. W grze zostało już tylko 8 zespołów, w tym wszyscy moi trzej faworyci – Anglia, Holandia i Szkocja. Kto zagra w sesji wieczornej i powalczy o finał?

Belgia v Australia
Typ: Belgia @ 1,72 plus

Piękny kurs na Belgów. HiroBet wystawił tylko 1,45, do daje nam ogromne value. Kim w świetnej formie, w deblu sam rzucał na średniej 107, wczoraj w singlu 93. Whitlock dużo „tonów”, ale z dablami porażka. Jeśli zagrają przeciwko sobie, to i tak daję większe szanse Belgowi. Drugi Belg, Ronny, wczoraj dobry mecz, równy, ale bez szaleństw. Jeśli zagra z Nicholsonem, to objedzie bezproblemowo. Gorzej, jeśli pary się zamienią, wtedy prawdopodobnie będzie potrzebny debel. Ale w nim przewagę mieć będą Belgowie. I dlatego gram ich po tak pięknym kursie.

Holandia v Irlandia Północna
Typ: Holandia @ 1,09plus

Michael pokazuje klasę, Raymond wczoraj w singlu też bardzo dobry mecz. Prawdopodobnie MVG z Dolanem, a Barney z Mansellem. Po singlach powinno być po sprawie, a gdyby doszło do debla to Holendrzy są o wiele mocniejsi. Typowa podbitka dla Belgii.

Szkocja v Hong Kong
Typ: Szkocja @ 1,08plus

Hong Kong miał łatwą drabinkę, najpierw słaba Walia, potem słaba Irlandia. Z Irlandią powinno być 2-0, ale Scott się obsrał mając 3-0. Brak doświadczenia na takich scenach i tyle. Szkoci ograni, tu powinno być gładkie 2-0 i po singlach koniec meczu. Typowa podbitka dla Belgii.

AKO: 2,02 @ 3/10jplus

Kim Huybrechts v Paul Nicholson
Typ: Kim Huybrechts @ 1,40 plus

Michael van Gerwen v Brendan Dolan
Typ: Michael van Gerwen @ 1,22plus

AKO: 1,71 @ 5/10jplus

Powariowali z tymi kursami. Dwóch liderów swoich zespołów, którzy muszą i którzy wygrają.

Do tego: Kim -1,5 + Anderson + Wright + RvB + MVG + Holandia (tak, mozna połączyć) = 3,70 @ 2/10j minus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *