Players Championship 15-16 2015

Po wakacyjnej przerwie Tour wraca do turniejów Players Championship. Tym razem turnieje odbędą się w Barnsley. Pojawi się w nich cała czołówka z małym wyjątkiem – zabraknie Phila Taylora. Jest to pewnego rodzaju wskazówka, kto może wygrać turniej …

Wygra Players Championship 15
Typ: Michael van Gerwen @ 3,00 1/10j

Wszyscy widzieliśmy, co wyprawiał Michael na dwóch wrześniowych ET. Zbudował super formę w 2 tygodnie po beznadziejnym sierpniu i pokazówkach. W ET zrobił finał i wygraną. Bilans meczów 9/1. Średnie jakie kręcił przyprawiały o ból głowy, 6/10 meczów skończył ze średnią ponad 100, a wartości wynosiły np. 106, 109 czy 114! No super forma. Podczas tego weekendu zagra cała czołówka PDC (oprócz Taylora). Te 2 turnieje są ważne, bo są przetarciem przed World Grand Prix, który startuje w przyszłą niedzielę. Przed WGP odbędzie się kolejny turniej Players Championship, ale tam, „najlepsi” zapewne odpuszczą, robiąc pewnego rodzaju „zasłonę dymną”. Tu nie będzie kombinacji, gra na 100%. No a kto jest w stanie zatrzymać tak świetnie dysponowanego Michaela? Uważam, że nikt. Oczywiście, jeśli Michael będzie chciał wygrać. Ale skoro zdecydował się, że zagra trzeci tydzień z rzędu (za tydzień kolejne granie) to zagra na 100%. Poza tym to nie jest zawodnik, który kombinuje. Cały czas powtarza, że nie boi się nikogo i jest w stanie wygrać z każdym.

Wygra Players Championship 16
Typ: Michael van Gerwen @ 3,00 1/10j

Wczoraj dobrze szło, aż do Chizziego. Dave zagrał wspaniale, no nie było jak ugryźć Anglika. Czuję, że dzisiaj Michael nie da się nikomu, po wczorajszej małej wtopie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *