Mistrzostwa Świata BDO 2016 – 2. Runda

Typy na 2. rundę Mistrzostw Świata BDO 2016.

Mark McGeenny v Scott Mitchell
Typ: Scott Mitchell +1,5 seta @ 1,22 plus

Brian Dawson v Jeff Smith
Typ: Jeff Smith +1,5 seta @ 1,28plus

Dennis Harbour v Martin Phillips
Typ: Dennis Harbour +3,5 seta @ 1,10plus

Lisa Ashton v Trina Gulliver
Typ: Lisa Ashton @ 1,12minus

AKO: 1,94 @ 4/10jminus

Mitchell miał trudny mecz z Caldwellem, ale grał cały czas bardzo równo i na końcówkę również wystarczyło. McGeenny taki sobie mecz. Głównie gra na 6-ej rundzie, do tego przeciętny dabel. Z Sajwanim jednego lega kończył … 28 lotką 😀 Według mnie wygra ten mecz Mitchell, ale wolę sie zabezpieczyć na wypadek decydującego seta.

Smith super mecz z Adamsem. W wielu legach po 12 lotkach ustawione miał 60, 40 albo 36. Dobra skuteczność na dablu, wysoka średnia. Z Dawsonem jest dla mnie faworytem, ale Brian wczoraj pokazał, że umie grać, a z Waltonem ciśnienie było duże. Tu również zabezpieczam się decydującym setem.

Phillips kiepski mecz z Hankeyem, ledwo 76.08 na średniej. Bardzo słabo na dablu, sporo setek, ale tez sporo kolejek po 40 punktów. A Harbour w sudden-death legu dopiero ograł Fittona, ale cały mecz grał bardzo dobrze. Z Phillipsem seta weźmie, po cichu nawet liczę na zwycięstwo.

Ostatni typ z kobiecego turnieju. Lisa Ashton. W tym momencie najlepsza z pań na świecie, jako jedyna gra regularnie na średniej 80+. Trina Gulliver to 9-krotna Mistrzyni Świata, ale aktualnie jej gra jest słaba, a i poziom wzrasta równiez u pań. Lisa gra pewnie, dużo kolejek 100+, dobry dabel. Idzie na Mistrzynię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *