Grand Slam of Darts 2016

Typy na fazę grupową Grand Slam of Darts 2016.

Zaczynam od typowania zawodników, którzy awansują ze swoich grup.

Grupa C
Typ: Simon Whitlock @ 1,333 minus

W tej grupie zagrają: Peter Wright, Ted Evetts i Jeff Smith. Oczywiście murowanymi kandydatami do awansu są Peter i Simon, ale Jeff Smith może namieszać. Pierwszy mecz Simon gra z Tedem i upatruję tu spokojnej wygranej Aussie. Z Wrightem będzie ciężko, nie wykluczam wygranej, bo Simon jest w super formie. Z Jeffem, jeżeli zagra na swoim poziomie 95 avg to wygra i awansuje z grupy.

Grupa F
Typ: Mensur Suljovic @ 1,181minus

Mensur i Barney, do tego słaby Aspinall i słabiutki Noppert z BDO. Mensur IMO wygra grupę, pokonując Barneya w bezpośrednim meczu.

Grupa G
Typ: James Wade @ 1,25plus

Tu ciekawa grupa, bo jest Wade, a do tego Chisnall, Wilson i Hughes. Wade w pierwszym meczu z Hughesem i liczę, że spokojnie sobie poradzi. Z Chizzim też powinien wygrać, jest bardziej kompletnym zawodnikiem od Dave’a. Z Wilsonem podobnie. James jak musi wygrać i gra z dobrymi zawodnikami, to po prostu to robi. Widzę tu 3/3 zwycięstwa.

AKO: 1,97 @ 4/10jminus

==========================

Ilu zawodników z BDO awansuje z grup?
Typ: Poniżej 3,5 @ 1,70 3/10j +2/10jminus

Taki fajny zakładzik oferuje nam buk, którego nazwa zbliżona jest do nazwy jednego z klubów, rywalizujących z Legią Warszawa w piłkarskiej Lidze Mistrzów 😉 Zacznę od stawki – tylko 3/10j, bo tylko tyle u mnie przyjęli. Zagrałbym to za jakieś 5/10j, gdybym mógł.

Jak wiadomo, w każdej grupie znajduje się dokładnie 1 zawodnik reprezentujący BDO. Kto wg mnie może awansować? Widzę tu tylko zawodników: Martin Adams (A), Scott Waites (B), Glen Durrant (E). Durrant akurat ma najtrudniejszą grupę, bo jest Gary Anderson, Alan Norris (i Nathan Derry).

Przed rokiem na 8 zawodników awansował tylko Martin Adams, a przed dwoma laty awansowało dwóch zawodników BDO: Alan Norris (był w jednej grupie z Waitesem) i Robbie Green. Jak wszyscy wiemy, Ci dwaj zawodnicy są już zawodnikami PDC i radzą sobie bardzo dobrze.

Edit: Pozwolili dołożyć jeszcze 2j 🙂

=====================

Mensur Suljovic v Danny Noppert
Typ: Mensur Suljovic @ 1,33minus

James Wade v Jamie Hughes
Typ: James Wade @ 1,34plus

AKO: 1,78 @ 5/10jminus

O Mensurze i Jamesie napisałem już wyżej – awanse z grup.

=====================

Simon Whitlock v Ted Evetts
Typ: Simon Whitlock powyżej 2,5 180’s @ 2,50 2/10jminus

No ja wiem, że format nieco krótszy, bo tylko do 5 wygranych legów, ale żeby aż tak zwiększać kurs? Delikatnie to wezmę.

=====================

Gerwyn Price v Scott Waites
Typ: Gerwyn Price -0,5 lega @ 1,84 3/10jplus

Gerwyn przespał początek i zrobiło się 1-3, potem wyrównał na 4-4, ale w deciderze Dmitri klasa i wygrał mecz. Scotta gra wczoraj – dramat. Dobrze, że Robert trochę pomógł, to Anglik urwał 3 legi, bo byłoby pewnie do 0. Gerwyn solidny, dobra forma, dla mnie wygra. A czemu takie handi? Ano jeden z buków oferuje na zwycięstwo kurs tylko 1,75, a na handi oznaczające dokładnie to samo aż 1,84. Korzystam.

========================

Mensur Suljovic v Nathan Aspinall
Typ: Mensur Suljovic @ 1,23plus

Mensur wczoraj przegrał z Noppertem, ale grał na wysokim poziomie. To Noppert zagrał kosmicznie. Może średnia końcowa tego nie pokazuje, ale w 4-ym legu wynosiła 114! Aspinall cienki bolek, dzisiaj żegna się z turniejem. Mensur dzisiaj odpala 100+ i jutro walczy z Barneyem o awans.

Dave Chisnall v Jamie Hughes
Typ: Dave Chisnall @ 1,37minus

Chizzi wczoraj kiepska gra, Hughes fatalna. Dla mnie to jest chyba najsłabszy uczestnik turnieju. Chisnall dzisiaj wraca do formy, czuję wysokie zwycięstwo.

AKO: 1,69 @ 4/10jminus

=============================

Peter Wright v Simon Whitlock
Typ: Powyżej 106,5 najwyższy checkout @ 1,83 2/10jminus

James Wade v James Wilson
Typ: Powyżej 105,5 najwyższy checkout @ 1,83 2/10j plus

==============================

Gerwyn Price v Brendan Dolan
Typ: Gerwyn Price @ 1,53minus

Peter Wright v Daryl Fitton
Typ: Peter Wright -2,5 lega @ 1,36plus

AKO: 2,09 @ 5/10jminus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *