Shanghai Darts Masters 2017

Typy na Shanghai Darts Masters 2017.

Zaczynam od typowania zwycięzcy. Zerknijcie na drabinkę. Tych wszystkich nierozstawionych odrzucamy. Chociaż możliwe że Lam albo Lim awansują… o tym później.

W górnej części Gary, Raymond, Gerwyn i Dave. Raymond jak wiemy ma nowe lotki, trudno powiedzieć jak nimi zagra. Price ostatnio niespecjalnie dobra forma, a na Garego jednak te 100 trzeba zagrać. Chisnall też nieszczególnie. No i zostaje Gary. To jego typuję jako zwycięzcę. Skoro już jest i skoro za tydzień i tak musi lecieć z tym całym cyrkiem do Vegas to już se pogra. Dziś nie odpuści, wygra z tym no-name’m, więc nie „zbawi” go te 3 godziny dłużej pograć 😉 Kurs przyjemny, żal nie skorzystać.

Typ: Gary Anderson zwycięzca @ 4,50 1/10j 
Typ: Gary Anderson zwycięzca lub runner-up @ 2,75 1/10j

W dolnej połówce za to 4 gwiazdy: MVG, Taylor, Wright i Wade. I tu sprawa już nie taka prosta. Generalnie można zaryzykować, że w półfinale mamy mecz MVG – Wright. Ale… No kto jak kto, ale Taylor lubi te pokazówki i lubi w nich wygrywać. Ja wiem, że forma kiepska, że na turnieju ‚streamowanym’ był ostatnio w półfinale Premier League 18 maja. Ale jak zobaczyłem kurs… no to OBOWIĄZKOWO TRZEBA DAĆ. Liczę, że MVG się obsra po pachy, jak to ma w zwyczaju w meczach z Philem, w półfinale Wright to samo co Michael, James też. No i mamy finał… z Garym 😉

Typ: Phil Taylor zwycięzca @ 17,00 0,5j/10j
Typ: Phil Taylor zwycięzca @ 9,00 0,5j/10j

========================

Dave Chisnall v Paul Lim
Typ: Paul Lim +3,5 lega @ 1,72 @ 3/10j

Trzeba skorzystać z takiego wysokiego handicapu. Lim fajnie pokazał się na World Cupie, gdzie grał na średnich 90+, dokładając do tego super dable. 3 legi powinny wpaść.

Pozostałych nie typuję. Bo nie licząc Lima i Lama, reszta to szrot, co będzie miał problem, żeby 80 na średniej zrobić.

=======================

Peter Wright v James Wade
Typ: Peter Wright @ 1,28

Gary Anderson v Raymond van Barneveld
Typ: Gary Anderson @ 1,36

Michael van Gerwen v Phil Taylor
Typ: Phil Taylor +5,5 @ 1,16

AKO: 2,04 @ 6/10j

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *