Auckland Darts Masters 2017

Pierwszy z sierpniowych turniejów pokazowych w Australii i Oceanii. Typy w rozwinięciu.

Michael Smith v Rob Szabo
Typ: Michael Smith -2,5 lega @ 1,36 

Daryl Gurney v Rob Modra
Typ: Daryl Gurney -1,5 lega @ 1,11

Raymond van Barneveld v Warren Parry
Typ: Raymond van Barneveld -1,5 lega @ 1,20

AKO: 1,81 @ 6/10j

Wśród ośmiu zawodników nierozstawionych wybrałem trzech najsłabszych (nie wliczam Herewiniego, który gra z Taylorem – kursy są mizerne). Najlepszy z nich to pewnie będzie Rob Modra, który coś tam w PDC, coś tam w BDO, ale generalnie słabiutki. 90 na średniej nie zrobi, a Gurney ostatnio nawet przy dablach 20% 90 avg robi. Szabo jak 85 uzbiera na średniej to będzie dobrze. Parry… nie jestem pewien, ale chyba ma dodatni bilans z MVG 😀 Raz grali na pewno, ale czy więcej… nie pamiętam, a dartsdatabase nie działa jak na złość. No więc wygrał z MVG, który chciał kończyć 150 bullami. I od tego momentu przegrywał. No jaja. Ale ja nie o tym, bo tu gra z innym Holendrem – RvB. Parry poziom podobny do Szabo, 85 będzie dobrze. Raymond pewnie pomęczy, bo nigdy się nie spina na tych słabeuszy. Ale mam nadzieję, że swoje zrobi.

Z dwóch pierwszych meczów sesji dam jeszcze handicapy -3,5.

Michael Smith v Rob Szabo
Typ: Michael Smith -3,5 lega @ 1,80

Daryl Gurney v Rob Modra
Typ: Daryl Gurney -3,5 lega @ 1,57

AKO: 2,82 @ 2/10j

I jeszcze na koniec typ turniejowy. Kto wygra? No cóż, spróbować trzeba. Phil Taylor. Co prawda, już nie kurs 23, ale delikatnie 4 warto dać. Pierwsza runda wiadomo, amator. W drugiej pewnie Raymond, do 10 wygranych. W półfinale Wright w kiepskiej formie albo Smith. W finale może Gary, może Daryl. Nie ma MVG, a to ogromny plus dla Taylora, bo mimo ogólnego „obsrania” naprzeciwko Taylora, Michael umie też zagrać dobre mecze przeciwko niemu. Lekko dam win Taylora.

Zwycięzca Auckland Darts Masters
Typ: Phil Taylor @ 4,00 1/10j

=============================

James Wade v Daryl Gurney
Typ: Daryl Gurney więcej 180’s @ 1,22

Raymond van Barneveld v Phil Taylor
Typ: Phil Taylor @ 1,44

AKO: 1,76 @ 5/10j

Na więcej maksów Daryla dość niski kurs, ale do gry. Gurney zrobi tu 5-6 maksów, Wade bez szczególnej formy, może 4 rzuci, raczej nie więcej. Do tego zwycięstwo Taylora. Ładny kurs, powinna być łatwa wygrana Phila.

============================

Kyle Anderson v James Wade
Typ: James Wade @ 1,72 3/10j

Płasko gram Wade’a. Kyle umie grać w krótkich formatach, np. do 6 wygranych, co potwierdził tydzień temu w Players Championshipie. James solidny do bólu, długie formaty mu nie straszne. Dziś Kyle się śliznął, Simon bez formy, więc tylko dlatego Kyle gra w półfinale. Dla mnie pewne zwycięstwo Wade’a.

Taylor z Cadbym po 1,28 to jest podpucha, uważajcie. Rok temu grali ze sobą 2 razy: najpierw w Sydney (Taylor wygrał 6-3), a tydzień później w Perth i Cadby wygrał 6-2! (Cadby 103, Taylor 110!). Okej, okej, krótki format itd. Ale „młody” naprawdę dobrze rzuca, punktuje super, dable też super (w ćwierćfinale 10/16). Gra bez obciążenia psychicznego, a do tego ta wygrana sprzed roku…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *