Quiz 8 – Michael van Gerwen

Tym razem quiz dotyczy aktualnego numeru jeden rankingu PDC – Michaela van Gerwena oraz jego rywali w ważnych momentach. 10 pytań, standardowo pierwsze 5 łatwe. A potem – podchwytliwie 😉

1. W Premier League w 2016 roku ustanowił rekord świata w najwyższej średniej meczu telewizyjnego – 123,40. Kto był jego rywalem w tym meczu?
    SPRAWDŹ ODPOWIEDŹ
    Michael Smith
  2. Z którego turnieju w 2017 roku wycofał się z powodu kontuzji pleców?
    UK Open
  3. Mając niespełna 18 lat rzucił 9-tą lotkę telewizyjną i został najmłodszym zawodnikiem, który tego dokonał. Kto był rywalem w tym meczu?
    Raymond van Barneveld
  4. Ile razy wygrał „World Cup of Darts” w parze z Raymondem van Barneveldem?
    2 razy
  5. Jeden z finałów turnieju należącego do European Tour 2017 przegrał 0-6. Kto był rywalem?
    Peter Wright
  6. Którego wysokopłatnego turnieju (minimum 100 000 funtów dla zwycięzcy) Michael nie wygrał w PDC?
    Champions League of Darts
  7. Podczas UK Open 2016 zakończył lega 170 tuż przed przerwą, a po przerwie zrobił 9-tą lotkę. Kto był jego rywalem?
    Rob Cross
  8. Michael dwukrotnie grał w finale „PDC World Youth Championship”. Ile razy wygrał? 😉
    0 razy
  9. Ile razy grał w Mistrzostwach Świata BDO? 😉
    1 raz
  10. W jakim turnieju, po przegranym meczu finałowym z Philem Taylorem, Michael rozpłakał się i tłumaczył, że bardzo chciał wygrać?