Players Championship Finals 2017

Typy na Players Championship Finals 2017.

Dziś mamy Black Friday i z tej okazji Forbet przygotował super ofertę – każdy kupon bez podatku! No to korzystamy 🙂

Simon Whitlock v Christian Kist
Typ: Simon Whitlock @ 1,18

Gerwyn Price v Jimmy Hendriks
Typ: Gerwyn Price @ 1,25

Mensur Suljovic v Andy Boulton
Typ: Mensur Suljovic 1,14

Rob Cross v Robert Owen
Typ: Rob Cross @ 1,10

Peter Wright v Steve Hine
Typ: Peter Wright @ 1,06

AKO: 1,96 @ 7/10j

Co tu tłumaczyć, wszyscy oznaczeni powinni wygrać. Kist ostatnie turnieje miesiąc temu grał fatalnie na średniej 65 (jakaś kontuzja ręki rzucającej). Nie wiadomo jak to teraz wygląda, ale czuję, że Simon pociśnie swoje dzisiaj. Hendriks pokazuje się 2 razy w roku – jak się postara to zagra na 90. Boulton niby coś tam gra, ale Mensur to Mensur – klasa. Robert Owen niby dobrze punktuje tymi pizdrykami, ale jego rywala chyba nie muszę przedstawiać. Martwi mnie tylko jedna sprawa, jak Cross poradzi sobie z dzisiejszą premierą jego lotek… I na koniec Steve Hine – parę razy w roku pojawia się na większych turniejach (czytaj ET). Z Wrightem sobie nie poradzi.

=======================

Steve Lennon v Zoran Lerchbacher
Typ: Zoran Lerchbacher powyżej 0,5 180’s @ 1,40

Kiedyś Zoran to był jeden z większych ogórków, jednak widać, że wziął się za poważne granie i gra coraz lepiej. W jednym z Players Championshipów w bieżącym roku został nawet runner-up’em. Ale o maksach miało być. No to popatrzcie, że w jego ostatnich meczach w ET rzucał po 2-3 maksy. A mi wystarczy dziś tylko 1.

Justin Pipe v Mark Webster
Typ: Justin Pipe powyżej 1,5 180’s @ 1,50

Pipe umie rzucać maksy. Może nie po 4-5, ale 2 w meczu zazwyczaj robi. Webster gra ostatnio różnie, raz dobrze, raz fatalnie. Ale może chociaż trochę się postawi, żeby zagrali parę legów więcej i było parę okazji więcej do maksa.

AKO: 2,10 @ 3/10

=======================

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *