Premier League 2018 – Week 13

Trzynasty wieczór Premier League rozegrany zostanie w Manchesterze. Będzie to ostatnia runda, podczas której obejrzymy 5 meczów. Sprawdźcie typy 🙂

Daryl Gurney v Michael van Gerwen
Typ: Michael van Gerwen @ 1,31

Simon Whitlock v Gary Anderson
Typ: Gary Anderson @ 1,29

Michael Smith v Michael van Gerwen
Typ: Michael van Gerwen @ 1,33

AKO: 2,25 (1,98) @ 5/10j

Van Gerwen nie zaliczy do udanych wyjazdu do Rotterdamu – wszak w dwóch kolejnych wieczorach przegrał oba mecze! U tego zawodnika niezwykle rzadko widujemy taką serię porażek. Dziś Michael gra dwa mecze – oba z zawodnikami rzucającymi szybko, zatem o tempo meczu można być spokojnym. Co prawda Michael będzie zaczynał z drugiego licznika, ale myślę, że szybkie przełamanie jest jak najbardziej możliwe. Gurney i Smith to zawodnicy, z którymi Van Gerwen lubi i umie grać, w meczach bezpośrednich prowadzi aż 13:2 z Gurneyem i 20:5 ze Smithem. A dlaczego będzie cisnął? Ma tylko 1 punkt przewagi nad drugim Andersonem, a dla przypomnienia podam, że lider ligi po 16 meczach otrzyma bonus 25 tysięcy funtów. Poza tym Michael jest na tyle ambitnym zawodnikiem, że dziś 2 zwycięstwa są obowiązkiem.

Do tego dokładam Garego Andersona. Jego rywalem będzie Simon Whitlock, który dość dobrze radził sobie w pierwszej fazie rozgrywek, ale w drugiej fazie jego gra jest znacznie gorsza. Gary natomiast pewnie zmierza do play-offów. Jego gra jest świetna, podczas wieczorów w Rotterdamie wygrał wszystkie 3 mecze, produkując średnie 109, 109 i 99 oraz mając łączną skuteczność na dablach 21/31! Gary, podobnie jak Michael, startuje dziś z drugiego licznika, ale znając niefrasobliwość Whitlocka, szybkie przełamanie jest bardzo możliwe.

Daryl Gurney v Michael van Gerwen
Typ: Michael van Gerwen @ 1,30

Michael Smith v Michael van Gerwen
Typ: Michael Smith powyżej 2,5 180’s @ 1,55

AKO: 2,01 (1,77) @ 3/10j

Van Gerwen z pierwszego meczu na podbitkę. W drugim bardzo przyjemna linia maksów u Smitha – jemu szybkie tempo też będzie służyło, a 3 powinien zrobić bez większych problemów.

Na koniec luźne propozycje:

Daryl Gurney v Michael van Gerwen
Typ: 170 @ 9,00

Michael Smith v Michael van Gerwen
Typ: 170 @ 10,00

Michael może być podrażniony, bo w wirtualnym pojedynku na kończenia 170 z Garym Andersonem, Szkot prowadzi 2:1 po ubiegłotygodniowym finishu. A poważniej, zarówno Van Gerwen jak i Gurney oraz Smith, umieją zapiąć 170.

Wayne Mardle typuje:
Peter Wright v Michael Smith 4-7
Daryl Gurney v Michael van Gerwen 4-7
Simon Whitlock v Gary Anderson 2-7
Raymond van Barneveld v Rob Cross 6-6
Michael Smith v Michael van Gerwen 3-7

Hiro typuje:
Peter Wright v Michael Smith 7-5
Daryl Gurney v Michael van Gerwen 3-7
Simon Whitlock v Gary Anderson 3-7
Raymond van Barneveld v Rob Cross 5-7
Michael Smith v Michael van Gerwen 4-7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *