World Matchplay 2015 – 2. Runda

Typy na 2. rundę World Matchplay 2015.Adrian Lewis v Gerwyn Price
Typ: Adrian Lewis wiecej 180’s @ 1,25minus

Gary Anderson v Mensur Suljovic
Typ: Gary Anderson więcej 180’s @ 1,16plus

Michael van Gerwen v Jamie Lewis
Typ: Michael van Gerwen @ 1,03plus

Phil Taylor v Andy Hamilton
Typ: Phil Taylor @ 1,083plus

AKO: 1,62 @  6/10j

Nie mam specjalnej ochoty tego grać, ale coś trzeba podać. Jak na razie same niespodzianki w turnieju. Kursy bardzo niskie, wręcz zaniżone. Ale uzbierałem takie ako i zagram to dość mocno.

Price i Suljovic to solidni zawodnicy, dobrze punktują, ale nie maksami. Jak zrobią 3-4 maksy to będzie dobrze. Adrian i Gary wręcz przeciwnie, oni uwielbiają maksy i nie sprawia to im większego problemu.

Dokładam do tego zwycięstwa Van Gerwena i Taylora. Kurs 1,03 na MVG jest żałosny, ale nie widzę tutaj możliwości, żeby Jamie Lewis wygrał, a podbić ako z trzech spotkań czymś trzeba. Taylor rozjedzie Hamiltona, podobnie do MVG.

Simon Whitlock v Ian White
Typ: Najwyższy checkout powyżej 120,5 @ 1,33minus

Michael van Gerwen v Jamie Lewis
Typ: Najwyższy checkout powyżej 120,5 @ 1,33minus

AKO: 1,768 @ 4/10j

Obniżonie linie w Marathonie, do tego o dziwo wysokie limity na zakłady, ja zagram. Whitlock z White’m będzie zacięty mecz, jakiś checkout 121 lub wyżej zrobią. Do tego myslę, że Michael van Gerwen też zrobi coś wysokiego, skończone pewnie bullem.

——————–

Ten turniej to jakieś jaja … Mam już ogromny minus i nic mnie nie uratuje, w związku z czym podaję prawdopodobnie ostatni typ z tego turnieju.

Phil Taylor v Andy Hamilton
Typ: 9-dart finish @ 26,00 1/10jminus 9-lotki Phil nie trafił

To jest turniej Taylora, przed rokiem dokładnie w 2. rundzie, dokładnie we środę, dokładnie w meczu, który był jako 3. w kolejności podczas sesji zrobił 9-dartera. Oczywiście to nie ma żadnego znaczenia, jedynie może być zbiegiem okoliczności. Taylor w 1. rundzie z Hendersonem atakował tę „9”, niepotrzebnie pchał drugiego maksa i nie trafiał 6-ej w kolejności lotki. Dzisiaj powinien schodzić na dół i zostawić sobie 144 lub 147. Czuję to, że dzisiaj znów to zrobi

Do tego mam przeczucie, że dzisiaj ktoś zrobi 170 checkout. I będzie to w meczu Chisnall – Brown albo Anderson – Suljovic. Wszyscy czterej lubią ustawiać 170, w momencie, gdy nie wchodzą potrójne. Anderson chyba najczęściej zapina 170 w ostatnim czasie. Dystans długi co zdecydowanie sprzyja. Kursy odpowiednio @ 6,50 i @ 7,00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *