World Cup of Darts 2016 – Ćwierćfinały

Typy na ćwierćfinały, półfinały i finał World Cup of Darts 2016.

Anglia v Austria

Tu jest podpucha. Niby Anglicy pewniaki, ale Austriacy wyglądają dobrze. Jeśli zagrają w singlach: Taylor – Suljovic i Lewis – RJR, to nie wykluczam sensacji. Mensur gra bardzo dobrze, a RJR jak się nie spali psychicznie to kto wie … już raz pokonał Adrianka na krótkim dystansie (5-2 w grupie na Grand Slamie). Dla mnie no-bet, jak ogłoszą single to pewnie zagram lekko w stronę Mensura niezależnie z kim będzie grał.

Kanada v Irlandia Północna

Trochę zagadka. MacNeil gra dobrze, nawet bardzo dobrze. Part ma jedynie przebłyski, a to rzuci maksa, a to zapnie 161. A po maksie rzuci 44 i 57 i 45. Po drugiej stronie Gurney i Dolan. Gurney wygląda jakby grał za karę, cały czas zły, obrażony i co tam kto jeszcze chce. A Dolan rzuca 60 60 60 60 180 i męczy dabla przez 2-3 rundy. Tu wszystko może być, jeżeli Gurney zagra z Partem to wezmę win Gurneya. W drugim singlu pewnie MacNeil i będzie debel. A tam 50/50.

Szkocja v Belgia
Typ: Belgia @ 3,18 2/10 (opcjonalnie – czytaj rozwinięcie) plus

A tu znowu nie czaję kursów. Wróćcie do mojego wpisu „Kwarty”. Tam mam zagraną Belgię, jako zwycięzcę kwarty po kursie 3,75. Czyli jeżeli wygrają ze Szkotami, to typ wchodzi. Tam było 1,33 na Szkotów i 3,75 na Belgię. No niby oddsmakerzy widzą – umówmy się – słabą grę Szkotów i dlatego podnieśli delikatnie kurs na dzisiejsze zwycięstwo (jeśli na 1R i 2R Szkotów było 1,04 i 1,04 to kurs dzisiaj powinien wynosić około 1,23). Dobrze widzą, jednak trochę za mało. Bo ja tu widzę max 2,20 na Belgię, czyli value jest spore. Kim gra super, Ronny gra super. A Szkoci się ślizgają, bo mają łatwych rywali.

Jak pisałem, mam zagranych Belgów na wygraną kwarty, więc nie dokładam. Ale jeżeli ktoś z Was nie grał tego, to dzisiaj Belgów po 3,18 za 2/10j można spokojnie grać.

Australia v Holandia

Whitlock – klasa, Anderson – badziewie. A u Holendrów dwóch super zawodników. Jeśli Whitlock zagra z RvB to jest szansa na remis, ale w deblu Holendrzy będą mieli znaczącą przewagę. Wygrana Holendrów jest chyba niezagrożona, kurs 1,14 grałbym, tylko że … nie ma z czym go połączyć. No to nie łączę, czekam na single.

—————-

Phil Taylor v Mensur Suljovic
Typ: Over 5,5 legów @ 1,72 3/10j minus

——————

Gary Anderson v Kim Huybrechts
Typ: Over 5,5 legów @ 1,53plus

Robert Thornton v Ronny Huybrechts
Typ: Over 5,5 legów @ 1,44minus

AKO: 2,21 @ 2/10jminus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *