World Cup of Darts 2016 – 2. Runda

Typy na 2. rundę World Cup of Darts 2016.

Belgia v Węgry
Typ: Belgia @ 1,16 plus

Prawo pierwszego meczu? Nie tym razem. Tu nie ma prawa nic się złego wydarzyć. Węgry awansowali tylko dzięki beznadziejnej grze Tajów. Grają single: Kim – Bezzeg oraz Ronny – Kovacs. Powinno być gładkie 2:0, szczerzę wątpię w dogrywkę w postaci debla. A jeśli dojdzie do debla to Belgowie będą mieli ogromną przewagę.

Irlandia Północna v Irlandia
Typ: Irlandia Północna @ 1,50plus

Grają single: Gurney – O’Connor oraz Dolan – McGowan. Wczoraj Irlandia Północna w deblu grała tak: Dolan na tarczy super, dabel kiepsko, Gurney na tarczy przeciętnie, na dablu super. Grę Irlandii „ciągnie” O’Connor i jeśli nie wygra z Gurneyem, to raczej dostaną 0:2. Darylowi wczoraj przeszkadzało wolne tempo, dzisiaj już normalnie – bez dlugiego czekania na swoją kolej. Krótki format, ale powinien sobie poradzić. Dolan jeśli trochę poprawi dabla to wygra. Według mnie remis Irlandia Północna zrobi spokojnie (liczę na 2:0 po singlach), a jeśli dojdzie do dogrywki deblowej to będą mieli przewagę. Kurs dla mnie z kosmosu, ja tu wystawiłem 1,15.

Australia v Dania
Typ: Australia @ 1,25plus

Nie ma jeszcze podanych par singlowych, ale można przyjąć, że Whitlock wygra czy to z Laursenem czy Jensenem. Anderson natomiast jest nierówno grającym zawodnikiem i może być różnie. On jednak umie odpalić co ma najlepszego i wygrać pewnie. Duńczycy zagrali bardzo fajnie w deblu ze Szwecją, średnia 84,67 i 5/5 na dablu! Dzisiaj tego nie powtórzą. Australijczycy dużo bardziej doświadczeni. Tu również powinno być 2:0 po singlach, a jeśli dojdzie do remisu (Whitlock punkt zdobędzie – tak czuję), to w deblu będą mieli jednak przewagę. I znowu value – ja wystawiłem 1,12 na Australię.

AKO: 2,18 @ 5/10jplus

—————————

Simon Whitlock v Daniel Jensen
Typ: Simon Whitlock @ 1,22plus

Phil Taylor v Yuanjun Liu
Typ: Phil Taylor @ 1,04plus

Adrian Lewis v Wenge Xie
Typ: Adrian Lewis @ 1,05plus

Michael van Gerwen v Gilbert Ulang
Typ: Michael van Gerwen @ 1,02plus

Raymond van Barneveld v Alex Tagarao
Typ: Raymond van Barneveld @ 1,10plus

AKO: 1,49 @ 4/10jplus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *