World Cup of Darts 2017 – 1. Runda

Typy na 1. rundę World Cup of Darts 2017.

Zaczynam od tradycyjnego oszacowania kursów przez HiroBet 😉

To może najpierw krótko dlaczego oznaczyłem spotkania jako „pułapka”.

Hong Kong z Rosją… w HK Leung i Lam, a w Rosji Koltsov i czarodziej-mag Oreshkin. Dla mnie delikatna przewaga HK.

Walia – Finlandia. Oj Waliczycy to nie umieją grać w tym turnieju. Czy to Price  czy Burnett w parze w Websterem. U Finów Viljanen i Kantele. Kantele ostatnio grał w ET, fajny, solidny poziom. Walia niby z „4”, ale oni mnie nie przekonają.

Irlandia – Polska. Heh, pewnie wielu z was szuka właśnie tego meczu w opisach. Dla mnie zaniżony kurs na Irlandię, powinien być nieco wyższy, czyli więcej szans daję Polakom. Dobry, solidny skład. No ale u Irlandczyków solidny McGowan i O’Connor, któremu jak zawieje tak zagra. Tough game, nie podejmę się typowania, ale gdyby… 5-4 niestety dla Irlandii.

Anglia – Gibraltar. Adi i Chizzi. Co za skład 😀  A z Gibraltaru Parody (sta) i Dylan Duo. Pewnie Anglicy wygrają, ale 1,05? Za mało.

RPA – Szwecja. W RPA oczywiście Devon i jakiś no-name. Szwedzi to solidny Caris i Larsson. Każdy wynik możliwy.

Węgry – Kanada. U Węgrów dobrze grający Vegso i słaby Mester. W Kanadzie nieśmiertelny John Part i jakiś no-name. Każdy wynik możliwy.

Irlandia Północna – Niemcy. Solidny Gurney i ślamazarny Dolan. U Niemców skład nie powala, ale w tym momencie to najlepszy możliwy. Hopp i Schindler. Pamiętajmy, że Gurney i Hopp preferują szybkie rzucanie, a w deblu tempo jest wooolne. No i najważniejszy czynnik dla mnie – buczenie Niemców. Ich buczenie jest bardziej wkurzające od Szkotów buczących na Anglików.

Brazylia – Szwajcaria. Zdecydowany hit pierwszej rundy. Czterech no-nameów. A nie, Portela znany 😀 Dajcie spokój, obstawiam, że 7 rundy w PDC nie zobaczymy… wszystko wyżej 😀

No a teraz pojawią się typy:

Japonia v Hiszpania

Typ: Hiszpania @ 1,33 

Belgia v Nowa Zelandia

Typ: Belgia @ 1,30

Australia v Dania

Typ: Australia @ 1,12

AKO: 1,94 @ 6/10j

Hiszpanie kiepskie losowanie, bo już w 2R trafią na faworytów turnieju – Szkotów. A Japończyków to powinni spokojnie ograć. Solidny Reyes i dziwnie rzucający (ale trafiający) Alcinas. Bardzo fajny skład. W Japonii Muramatsu i Yamada (niestety, już bez Hashimoto).

Belgia czyli bracia Huybrechts. W Nowej Zelandii Cody Harris i Rob Szabo. Szabo znowu będzie rzucał 26, 26, 26… Kim mega solidny, Ronny swoje dołoży.

Australia – Dania. Grali rok temu w 2R w tych samych składach. Whitlock z Jensenem 4-3, a Anderson z Laursenem 2-4. W deblu pewne 4-0 (93-72 średnie). Tu będzie podobnie, może 1-2 legi wygrają Duńczycy.

============

Austria v Chiny

Typ: Austria -2,5 lega @ 1,50

Holandia v Czechy

Typ: Holandia -2,5 lega @ 1,18

AKO: 1,77 @ 3/10j

Chińczycy jak na azjatów prezentują się bardzo słabo. Dla nich średnia 80 będzie osiągnięciem. A Austriacy nawet z Rowbym są w stanie te 90 zagrać. Mensurowi zamuła nie będzie przeszkadzała 😉

Czesi też mega słabi. Chociaż dziwi mnie trochę obecność Sedlacka, który jako „zawodnik BDO” nie grał na World Cupie. No ale okej, niewiele to zmieni. Ten mecz to jedyny, w którym przewidywałem whitewasha. 1, może 2 legi dla Czechów to wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *