World Cup of Darts 2017 – 2. Runda

Typy na 2. rundę WCoD 2017.

Belgia v Grecja
Typ: Belgia @ 1,22

No tak, pierwszy mecz sesji popołudniowej… Ale tu się nic nie stanie. Kim i Ronny kontra Michael i Selachoglou. 2-0. A nawet jak będzie remis to w deblu ich ogarną na luzie.

Austria v Kanada
Typ: Austria @ 1,14

Rowby i Mensur kontra John i John „naebany” Norman. Mensur singla weźmie, Rowby pewnie też. W deblu spokojnie wygrają.

Niemcy v Brazylia
Typ: Niemcy @ 1,20

Hopp i Schindler kontra Portela i Sattin. Niemcy ograni, sporo w ET grają i te 83+ na średniej robią co mecz. Hopp mocniejszy, ale to Sattin przegra. W deblu też wygrają, chociaz to najmniej pewny mecz z kupony.

Anglia v RPA
Typ: Anglia @ 1,083

Taaa Anglicy wczoraj 75,98, ale to wszystko spowodowane tym, że w deblu gra się rzadko. Tu trzeba czekać aż 3 rundy, a nie normalnie 1. Do tego Parodysta przesadzał. Dziś single i Anglicy wrócą do swojej gry. Adi i Chizzy kontra Devon i Deon. Deon słaby, singla przegra. W deblu Anglicy wygrają.

Holandia v USA
Typ: Holandia @ 1,03

Wczorajszy debel Holendrów na 109… Nie mam pytań. USA niby te 85 wyciągnęli, ale na Holendrów będzie za mało. 2-0 pewne imo, a w deblu 1,00 na Holendrów 😉

AKO: 1,87 @ 6/10j

(byłaby wyższa stawka, 7-8j ale Niemcy trochę mnie hamują)

=============================

Singapur v Hiszpania
Typ: Singapur @ 3,40 1/10j

Przesada z tym kursem, dałbym max 2,20. Ale Hiszpanie to „pusie”, więc wygrana Singapuru mnie nie zdziwi. Paul Lim zagra z Alcinasem i tu powinien wygrać. Reyes w singlu będzie groźniejszy to też Harith pewnie przegra. W deblu 50/50, nawet z przewagą na Singapur.

I tak… na razie nie mam z czym połączyć, ale dam Kyle Anderson @ 1,20 za 4/10j. Na wieczorną sesję zagram za wygraną z tego zakładu (czyli za 4,8j – o ile wejdzie). Potem będzie to liczone jako jeden zakład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *