Champions League 2016

Typy w inauguracyjnym turniej Champions League of Darts.

Michael van Gerwen v Robert Thornton
Typ: Michael van Gerwen -3,5 lega @ 1,30plus

Tu nie będzie powtórki z WGP 2015, Thornton ostatnie turnieje słabe. Michael za to śrubuje rekord wygranych z rzędu i tu będzie dalej „jechał”. Tu będzie gwałt, Thornton z 4 legów nie wyjdzie.

Gary Anderson v Michael Smith
Typ: Powyżej 14,5 legów @ 1,28plus

Mistrz i Uczeń – ta teoria padła już w Premier League. Ale tu jest grupa i myślę, że nie zrobią sobie krzywdy wygrywając tak wysoko.

Phil Taylor v Peter Wright
Typ: Powyżej 14,5 legów @ 1,22plus

O ile Pita weźmie „TE” barrele to jestem spokojny o jego grę, bo tydzień temu wyglądał super. Liczę na wyrównany mecz i wygrywanie swoich legów.

AKO: 2,04 @ 3/10jplus

=====================

Michael van Gerwen v Peter Wright
Typ: Peter Wright powyżej 4,5 180’s @ 1,99 3/10j – typ warunkowy

Mecz, który zadecyduje o bezpośrednim awansie do półfinału. Michael w drugim meczu przegrał z Taylorem, ale mimo średniej 104 grał słabo. Widać było znowu ten respekt / strach (niepotrzebne skreślić) przed Taylorem. Peter natomiast wyciągnął jakieś dziwne gładkie barrele i lata mu to mocno przeciętnie. 97,7 z Taylorem i 94,3 z Thorntonem, to jak na tego zawodnika słabe średnie. Z Taylorem 15 legów i 4 maksy, z Thorntonem 16 legów i 3 maksy.

Dlaczego typ warunkowy? Bo czekam na TE lotki. Jeżeli Peter je weźmie, na co liczę, bo w meczu z MVG potrzebuje solidnego 100+, to typ zagram. Jeśli nie – nie gram. Dla przypomnienia – TE barrele 😉

pit

=================

Gary Anderson v Michael van Gerwen
Typ: Gary Anderson +4,5 legów @ 1,56minus

Phil Taylor v James Wade
Typ: Phil Taylor @ 1,25plus

AKO: 2,00 @ 3/10jminus

Taylor super forma, Wade też fajnie, ale na tak przygotowanego Phila nie wystarczy. Michael jakiś taki nijaki po tym maratonie Players Championshipów. Gary bardzo fajna forma, pachnie mi tu finałem Taylor – Anderson. 7 legów powinien Gary wygrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *